Responsive layout
keyboard_backspace
keyboard_backspace
keyboard_backspace
Solid 2.0

Kolekcja Solid 2.0 to idealny wybór dla wszystkich, którzy szukają trwałego, odpornego na uszkodzenia i warunki atmosferyczne gresu na taras lub do ogrodu. Tarasowe płytki z tej serii idealnie zdadzą egzamin nie tylko w eleganckiej, ogrodowej przestrzeni, ale również na podjazdach lub chodnikach. Są niezwykle wytrzymałe – niegroźne im uszkodzenia mechaniczne, deszcz, śnieg ani grad. Odporne na zmiany temperatur i solidne sprawią, że pielęgnacja ogrodu będzie dla nas oznaczać jedynie sadzenie roślin i przycinanie krzewów.

W kolekcji Solid 2.0 znajdziemy szeroki wybór płytek na taras lub do ogrodu. Różne kolory i style sprawią, że seria ta sprawdzi się zarówno w eleganckim ogrodzie, jak i na rustykalnym balkonie lub surowym, praktycznym podjeździe garażowym. Bo przecież liczy się nie tylko wytrzymałość, ale też estetyczny, dopasowany do konkretnego projektu wygląd.

Dla wszystkich, którzy zastanawiają się, jakie płytki na taras wybrać, Solid 2.0 będzie najlepszą odpowiedzią. Bo, jak wskazuje sama nazwa kolekcji, to naprawdę porządny, godny zaufania produkt, który pozwoli nam się cieszyć nieskrępowanym relaksem i odpoczynkiem w otoczeniu natury. 

Istnieje 25 produktów.

Wyświetlaj 1-21 z 25 elementów

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Resetuj hasło