Responsive layout
keyboard_backspace
Płytki drewnopodobne

Płytki drewnopodobne stanowią kompromis między pięknem podłogi drewnianej, a funkcjonalnością płytek ceramicznych.  To idealne rozwiązanie dla osób niezdecydowanych lub takich, które marzą o podłodze z drewna, ale bez konieczności regularnej konserwacji. Na abcplytki.pl znajdziesz szeroki wybór płytek drewnopodobnych, najlepszych producentów. 

Gdzie sprawdzą się płytki drewnopodobne

Płytki drewnopodobne są bardzo uniwersalne. Można je wykorzystać właściwie w każdym pomieszczeniu, a także na zewnątrz. Układane na podłodze i lub na ścianie pozwolą tworzyć wyjątkowe aranżacje do złudzenia przypominające naturalne drewno. 

Płytki są niezwykle odporne na uszkodzenia i wytrzymałe. Dzięki temu idealnie sprawdzają się w często eksploatowanych pomieszczeniach jak salon, korytarz czy kuchnia, gdzie ryzyko zniszczenia podłogi jest największe. Nie uszkodzą ich pazurki zamieszkującego dom czworonoga, naniesiony z tarasu piach, rozlana herbata czy upuszczony na ziemię garczek. Płytki drewnopodobne bardzo dobrze sprawdzą się również do zaaranżowania przestrzeni wokół kominka. 

Na abcplytki.pl znajdziecie płytki drewnopodobne w różnej kolorystyce – od bieli i szarości, przez jasne drewno, aż po ciemne odcienie. Dzięki tej różnorodności można tworzyć bardzo ciekawe aranżacje zarówno w salonie, sypialni, łazience, kuchni czy korytarzu. 

Dlaczego warto wybrać płytki drewnopodobne 

Płytki drewnopodobne to ciekawa alternatywa dla podłóg pokrytych drewnem. Odznaczają się dużą odpornością na wilgoć. Dzięki temu utrzymanie ich w czystości nie powinno stanowić żadnego problemu. Podłogę pokrytą gresem można czyścić przy pomocy ogólnodostępnych środków myjących oraz urządzeń mechanicznych, bez ryzyka ich zawilgnięcia czy uszkodzenia. 

Poza dużą wytrzymałością płytki drewnopodobne prezentują się bardzo estetycznie. Wyjątkowa faktura która niemal idealnie odwzorowuje usłojenie naturalnego drewna pozwala stworzyć w pomieszczeniu ciepły i przytulny klimat. Przy zastosowaniu fugi w odpowiednim kolorze pozwalają stworzyć wrażenie jednolitej, drewnianej podłogi. Bogata kolorystyka i różnorodność rozmiarów płytek drewnopodobnych umożliwiają tworzenie wspaniałych aranżacji, zarówno w stylu klasycznym jak i nowoczesnym. Dzięki swoim właściwościom mogą być układane podłogach oraz na ścianach. 

Płytki idealnie odczarują również taras, balkon czy przestrzeń w ogrodzie. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni rodzaj płytek przeznaczonych do układania na zewnątrz, które cechują się znacznie większą wytrzymałością na mróz, deszcz czy wilgoć. 

Gres bardzo dobrze współpracuje z ogrzewaniem podłogowym. Jest dobrym przewodnikiem ciepła, nagrzane płytki utrzymują temperaturę przez długi czas. 

Płytki drewnopodobne to piękne i estetyczne wykończenie każdego pomieszczenia, odznaczające się trwałością na lata. Dzięki nim możesz stworzyć wyjątkowy klimat, bez obaw, że podłogi się zniszczą lub porysują. 

Interesują Cię płytki drewnopodobne? Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służymy fachową pomocą. 

Istnieje 625 produktów.

Wyświetlaj 1-21 z 625 elementów

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Resetuj hasło