navigate_next
O Firmie

Szanowni Państwo, 


Zapraszamy do naszego sklepu, z którego oferty skorzystało już kilkadziesiąt tysięcy klientów. Naszą pozycję zbudowały lata doświadczenia oraz troska o najdrobniejsze szczegóły. 
Piękna łazienka jest ozdobą każdego domu. Dobrze zaprojektowana i wyposażona służyć będzie przez lata, dlatego jest to jedna z istotniejszych inwestycji przy budowie domu czy urządzaniu mieszkania. 
Z tego powodu, gdy zakładaliśmy nasz sklep mieliśmy następujące cele które realizujemy:

Szeroki asortyment produktów 
W naszym sklepie znajdziecie Państwo wszystkie produkty oraz materiały, które można zakupić w naszych placówkach – wszystko to bez wychodzenia z domu.
W naszym sklepie dostępne są oryginalne produkty wyłącznie w I gatunku, takich firm jak: Ceramika Opoczno, Ceramika paradyż, Paradyż by My Way, Cersanit, CERAMSTIC, Ceramika Tubądzin, Pocolorit, Marconi i wielu innych.

Konkurencyjne ceny 
Dzięki utworzeniu sklepu internetowego sprzedawany asortyment posiada niezwykle konkurencyjne ceny! Jednocześnie są one cenami brutto, co znacznie ułatwia dokonanie rozliczenia i powoduje, że nie trzeba doliczać do nich podatku.
Jednocześnie na każde zamówienie zostaje wystawiona faktura vat, dzięki której możliwe jest odliczenie obecnie obowiązującego podatku.

Prosty system zamówień 
Zamówienia w sklepie internetowym są niezwykle proste – wystarczy wybrać produkty, złożyć zamówienie i opłacić wymaganą kwotę. Już po chwili zlecenie zostanie oddane realizacji!
Jeżeli maja Państwo jakikolwiek problem na którymś z etapów składania zamówienia prosimy o kontakt.

Zamówienie dostarczone pod wskazane miejsce 
Wykonanie zamówienia oraz jego opłacenie spowoduje, iż zakupiony towar zostanie dostarczony na wskazany przez Państwa adres – szybko, solidnie i terminowo.
Jednocześnie przy dokonywaniu wpłaty cena transportu zostanie odpowiednio uwzględniona lub pomniejszona w przypadku promocyjnych wysyłek.

Kompleksowa obsługa 
Sklep internetowy umożliwia również złożenie zapytania i uzyskania odpowiedzi na Państwa niejasności. Nasi pracownicy służą dobrą radą i pomocą zawsze wtedy, gdy tego potrzebujecie.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi stronami informacyjnymi zawartymi w sklepie (w tym ze stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami: www.abcplytki.pl/faq) co ułatwi realizację każdego zamówienia. W razie pytań prosimy o kontakt
O naszym profesjonalnym podejściu do każdego Klienta i zamówienia świadczą liczne opinie dostępne między innymi na poniższych stronach:

CENEO ZAUFANE OPINIE       ZAUFANE OPINIE       GOOGLE OPINIE ZAUFANE        opineo-slucham-swoich-klientow.png        
Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Resetuj hasło