Paradyż Classica

Producent płytek Paradyż to jeden z liderów na rynku rodzimej ceramiki, który świętował w 2019 roku 30-lecie działalności. Przez wiele lat nieustannie rozwijał technologie produkcyjne, aby podwyższać jakość produkowanej ceramiki.Nasza oferta zawiera szeroki asortyment płytek Paradyż. Oferujemy sprzedaż płytek podłogowych, ściennych, gresów, płytek klinkierowych, mozaik oraz dekorów. W katalogu naszych produktów znajdują się również płytki basenowe Paradyż, charakteryzujące się niską nasiąkliwością wody i właściwościami antypoślizgowymi. Sprzedajemy płytki ceramiczne wyłącznie pierwszego gatunku, a ich cena w naszym sklepie jest bardzo korzystna.

Płytki Paradyż można wykorzystywać zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń, na ścianie oraz na podłodze. Płytki ceramiczne Paradyż wykonywane z wysokiej jakości surowców i dostosowane do różnych warunków eksploatacji umożliwiają kompleksowe wykończenie domu/mieszkania. Jednak nie każdą płytkę ceramiczną można stosować w dowolnym miejscu. Gresy są bardzo uniwersalne i mocne, więc mogą być wykorzystywane wszędzie. Natomiast płytki ścienne (glazura) mogą służyć jedynie jako okładzina ścian wewnątrz budynków. Przed zakupem warto poczytać więcej o właściwościach użytkowych i rodzajach płytek ceramicznych.

Projekty ceramiki Paradyż czerpią inspiracje z natury dzięki czemu są to produkty ponadczasowe. Marka Paradyż współpracuje również ze znanymi polskimi projektantami, czego efektem są niebanalne kolekcje ceramiki dla klientów wymagających.Ceramika Paradyż to lider na naszym rynku oraz ceniony na świecie dostawca wysokiej jakości produktów o ciekawym wzornictwie.


Istnieje 109 produktów.

Wyświetlaj 1-12 z 109 elementów

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Resetuj hasło